AB FRiT1 "Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İşletmelerin ve Girişimciliğin Geliştirilmesi Projesi" kapsamında Proje Destek Programı 2. Proje Teklif Çağrısına İlişkin Duyuru

Yayın için; Başlangıç Tarihi: 14 Kasım 2019 Perşembe - Bitiş Tarihi: 20 Aralık 2019 Cuma

 

Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İşletmelerin ve Girişimciliğin Geliştirilmesi Projesi kapsamında Proje Destek Programı altında 2. Proje Teklif Çağrısına çıkılmıştır.

Bu Proje Teklif Çağrısı kapsamında sadece Gaziantep İlinde faaliyet gösteren, sahibi veya ortaklarından biri Geçici Koruma Sağlanan Suriyeli olan işletmeler ön başvuru yapabileceklerdir.

Programdan yararlanmak isteyen işletmeler 18.11.2019 ve 13.12.2019 tarihleri arasında Proje Destek Programı Proje Ön Başvuru Formu ve eki belgeleri ile ön başvuru yapacaklardır.

Ön Başvuru yapılan tarihte işletmenin KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı, aktif ve 2018 yılı KOBİ Bilgi Beyannamesinin onaylı olması gerekir. Türk Ticaret Kanunu’nda tanımlı tüzel kişi statüsünde olan işletmeler ön başvuru yapabilecektir.

Proje Destek Programı Ön Başvuru Formu’nu dolduran işletmeler aynı zamanda aşağıda yer alan anket formunu doldurması gerekmektedir. Aksi halde ön başvurusu işleme alınmayacaktır.

İlgililere duyurulur.

Başvuru Yeri: FRiT Gaziantep Proje Ofisi

Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM)

Adres: Sanayi Mahallesi Anafartalar Caddesi No:20 27110 Ş?ehitkamil/GAZİANTEP

İrtibat Numaraları: 0850 280 33 44 - 0850 280 33 47

Dökümanlar:

Proje Destek Programı Proje Teklif Çağrısı

Proje Destek Programı Uygulama Rehberi

Proje Destek Programı Ön Başvuru Formu

Proje Destek Programı Ön Başvuru Değerlendirme Kriterleri

Proje Destek Programı Anketi

Öncelikli Teknoloji Alanları Tablosu