TÜRMOB Üyeleri ve Stajyerleri için ACCA Kayıt Ücretleri Yenilendi

TÜRMOB Üyeleri ve Stajyerleri için ACCA Kayit Ücretleri Yenilendi

ACCA ile yaptigimiz anlasma geregi, ders muafiyetlerimiz devam ederken, üyelerimiz ve stajyerlerimiz için indirimli kayit ücretleri yenilenmistir.

1 Subat 2020 tarihinde uygulanmasina baslanacak olan ücretlere göre:
 

ACCA’e kaydolan üyelerimiz, ilk kayit ücreti olarak 79£ ödeyeceklerdir. ACCA’in iki zorunlu dersinin (SBL ve SBR) ve bir seçmeli dersinin sinavlarini verdikten sonra “Etik ve Mesleki Beceriler” modülünü tamamlayarak ACCA ruhsati almaya hak kazanacaklardir. 1 Subat 2020 tarihi itibariyle kayit yapan üyelerimiz, ayrica asagidaki indirimlerden de yararlanabileceklerdir.

  • Ilk yil için yillik üyelik ücreti ödemeyeceklerdir. (112 £ degerinde)
  • ACCA’in toplam 9 sinavindan muafiyet ücretleri toplami 906£ degerindedir. Üyelerimiz bu ücret üzerinden dörtte bir oraninda indirim alarak yalnizca 225£ ödeyeceklerdir.
  • Ileri Vergilendirme (ATX) sinav ücreti (140 £ degerinde)

ACCA’e kaydolan stajyerlerimiz ise ilk kayit ücreti olarak 49£ ödeyeceklerdir. Stajyerlerimiz, ACCA’in zorunlu iki dersinin (SBL ve SBR) ve iki seçmeli dersinin sinavlarini verdikten sonra “Etik ve Mesleki Beceriler” modülünü tamamlayarak ACCA Ruhsati almaya hak kazanacaklardir. 1 Subat 2020 tarihi itibariyle kayit yaparak asagidaki indirimlerden de yararlanabileceklerdir:

  • Ilk yil için yillik üyelik ücreti ödemeyeceklerdir. (112 £ degerinde)
  • ACCA’in toplam 9 sinavindan muafiyet ücretleri toplami 906£ degerindedir. Stajyerlerimiz bu ücret üzerinden dörtte bir oraninda indirim alarak yalnizca 225£ ödeyeceklerdir.

Bu ücretler ve muafiyetlerden yararlanmak için üye ve stajyerlerimizin ACCA’e kayitlari esnasinda “Registration Code” bölümüne girecekleri özel kodlar ACCA Türkiye ofisi tarafindan temin edilecektir.

Ücret muafiyetlerine iliskin detayli bilgiye TÜRMOB ve ACCA Muafiyet Anlasmasi Ücret Muafiyeti dokümanindan ulasabilirsiniz.